image
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Jak se k nám dostanete

Hlavní sídlo Alzheimer poradny Vysočina naleznete v přízemí Východní budovy Sociálního centra Kraje Vysočina, p.o. Rantířovská ul. 5908/2a Jihlava. Parkování je možné na přilehlém parkovišti a po vstupu do prostoru recepce vás navedou informační cedule, nebo zavolejte na tel. 733 629 018.

Přijdeme si do recepce pro vás!

 

Máme poradenská místa po celé Vysočině

 

Můžeme se po domluvě setkat i v areálu Domova Ždírec, p.o. Domov se nachází ve Ždírci mezi městy Jihlavou a Polná.

Možnost parkování je na přilehlém parkovišti v areálu, od parkoviště je vchod přímo do recepce.

Pokud jedete autem od Jihlavy, spatříte náš areál po pravé straně (velká hnědá budova s nápisem “Domov Ždírec”) a hned před budovou je také parkoviště.

Pokud přijíždíte ze směru od Polné, projedete obec po hlavní silnici na Jihlavu. Při průjezdu obcí spatříte na levé straně budovu s červenou věžičkou – to už je náš Domov. Vy jej pouze po hlavní silnici objedete k parkovišti.

Obec Ždírec se nachází na silnici II. třídy č. 352 z Polné do Jihlavy, 10 km severovýchodně od krajského města Jihlavy (kraj Vysočina) a 5 km jižně od Polné.

Doprava autobusem

Autobus z Jihlavy odjíždí z hlavního autobusového nádraží z nástupiště číslo 21 nebo 22 a jedná se o autobusy směr Polná, Žďár nad Sázavou. Autobusy jezdí s frekvencí minimálně jeden spoj za hodinu (pracovní dny ). Ve svátky je četnost spojů poloviční.
Spoje vyhledáte přes IDOS.cz

Autobus ze Žďáru nad Sázavou odjíždí z nástupiště číslo 5 směr Jihlava nebo Polná( u některých spojů je nutný přestup v Polné s minimální dobou čekání). V průběhu dne jede ze Žďáru nad Sázavou 10 spojů (pracovní dny). Ve svátky je četnost spojů poloviční.
Spoje vyhledáte přes IDOS.cz

Doprava z Havlíčkova Brodu: nejede žádný přímý spoj. Nejjednodušší možností je dostat se do Jihlavy a přestoupit na autobus do Ždírce – viz doprava z Jihlavy.
Spoje vyhledáte přes IDOS.cz